جلد سررسید

سررسیدهای سال 1395

 

انواع جلدهای سررسید:

1/ سررسید سلفون: جلد سررسید روی برگه گلاسه چاپ شده و روی آن روکش سلفون مات یا براق می کشند و فرآیند جلدسازی را انجام می دهند. خدماتی نظیر یووی و ضرب طلاکوب هم بر روی این گونه جلدها رایج است.
2/ سررسید چرمی: چرم های موجود در بازار انواع مختلف داشته و نسبت به کیفیت آن قیمت های متفاوتی هم برای سررسید چرم موجود است. تشخیص کیفیت چرم استفاده شده برای جلد بیش تر به تجربه شخص بر می گردد و با مشاهده چرم های مختلف و لمس کردن جلد امکانپذیر است.
3/ سررسید ارگانایزر: ارگانایزر با کیفیت ترین جلد موجود در بازار بوده و به نسبت کیفیت آن قیمت بالایی هم دارد. ارگانایزرهای چرم رایج ترین نوع ارگانایزر در بازار هستند که از نظر رنگ یا شکل شبیه چرم هستند ولی کیفیت فوق العاده ای دارند. ضمن اینکه انواع دیگری از ارگانایزر با رنگ های مختلف در بازار موجود است. جلدهای ارگانایزر همگی از کشورهای دیگر وارد می شوند.
4/ سررسید ترمو: جلدهای ترمو هم شباهت زیادی به چرم و ارگانایزر دارند ولی از چرم گران تر و با کیفیت تر هستند. انواع مختلفی از ترمو نظیر ترمو ابری، ترموی چرم، ترموهایی که شباهات زیادی به گالینگور داشته و روکش پارچه ای دارند و نوعی ترمو که تقریباً حالت جیر دارد به عنوان جلد سررسید استفاده می شود.
5/ سررسید گالینگور: گالینگورها را معمولاً با لوح های تقدیر یا جلد پایان نامه ها می شناسیم، جلدی که معمولاً از کشیدن بافت خاصی از کاغذ بر روی مقوای اصلی جلد ساخته شده و یا از روکش پارچه در آن استفاده می شود که به گالینگور پارچه ای معروف است.
6/ سررسید برجسته: نوع جدیدی از جلد سررسید که چند سال است ساخت آن رایج شده و نمونه های موجود در بازار معمولاً با طرح ها و نقوش ایرانی و اسلامی بوده که قسمت هایی از آن ها به صورت برجسته ساخته شده است.
.::توضیح::. ممکن است در کاتالوگ شرکت های مختلف عنوان های دیگری از جلدها را مشاهده کنید ولی همگی آن ها عضوی از انواع بالا محسوب می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با شماره های 77338303 و 77338783 تماس حاصل فرمایید.

/ 2 نظر / 27 بازدید
همراه رایانه

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی به مشکلات رایانه،موبایل،اینترنت، به صورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیل تلفن تماس9099070345 www.hamrahpc.ir